پسری که کاندید زیباترین دختر انگلیس شد

روغن سفت کننده سینه مستند فقر و فحشا

پسری که کاندید زیباترین دختر انگلیس شد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

098012 پسری که کاندید زیباترین دختر انگلیس شد

پسری که با تغییر جنسیت کاندید زیباترین دختر شد

یک نوجوان، جوانترین فرد در بریتانیا شد که طی یک عمل جراحی ۷ ساعته تغییر جنسیت داده است….trans12 پسری که کاندید زیباترین دختر انگلیس شد

جکی گرین که سابقا جک نام داشت پسر نوجوانی بود که روحیاتی دخترانه داشت و حالا یک دختر است. او در تولد ۱۶ سالگی خود در تایلند و با یک عمل جراحی ۷ ساعته تغییر جنسیت داد.

وی ۴ بار قصد خودکشی داشت. اگرچه او یک پسر بود اما همیشه رفتارهای دخترانه داشت و لباس دخترانه میپوشید و با اسباب بازیهای دخترانه بازی میکرد.
خانواده اش بالاخره با این موضوع کنار آمدند که وی یک دختر است که در جسمی پسرانه متولد شده است و با پرداخت ۲۸۰۰۰ پوند وی را به آرزویش رساندند.

098032 پسری که کاندید زیباترین دختر انگلیس شد
098042 پسری که کاندید زیباترین دختر انگلیس شد

او اکنون یک مدل است و در رقابتهای دختر شایسته انگلستان به مرحله نیمه نهایی راه یافته است. او میگوید اگرچه شاید عجیب به نظر برسد اما میخواهم دختر شایسته بریتانیا باشم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
baalatarin پسری که کاندید زیباترین دختر انگلیس شد cloob پسری که کاندید زیباترین دختر انگلیس شد donbaler پسری که کاندید زیباترین دختر انگلیس شد viwio پسری که کاندید زیباترین دختر انگلیس شد donbaleh پسری که کاندید زیباترین دختر انگلیس شد twitter پسری که کاندید زیباترین دختر انگلیس شد facebook پسری که کاندید زیباترین دختر انگلیس شد google buzz پسری که کاندید زیباترین دختر انگلیس شد google پسری که کاندید زیباترین دختر انگلیس شد digg پسری که کاندید زیباترین دختر انگلیس شد yahoo پسری که کاندید زیباترین دختر انگلیس شد Technorati پسری که کاندید زیباترین دختر انگلیس شد delicious پسری که کاندید زیباترین دختر انگلیس شد

ارسال نظر


4 × 1 =

 


راهنمای زناشویی و بهداشت و رفتار جنسی