پاتوق کده » پاک-کردن-رنگ-شرابی-از-روی-مو

مستند فقر و فحشا عشق شیرین

پاک کردن رنگ شرابی از روی مو

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

a5e8eb1b5be46ef0dfe8e43d5693bcf9 پاک کردن رنگ شرابی از روی مو
خانمهایی که موهایشان را مرتب به رنگ شرابی یا بادمجانی و رنگهایی با بیس قرمز در می آورند باید بدانند که این رنگ موها مثل رنگ مشکی و مشکی پر کلاغی عمل کرده و کار را برای روشن کردن موها سخت خواهد کرد .

 

 

efdd746920afec48c5bc6341e37b3349 پاک کردن رنگ شرابی از روی مو برای تغییر رنگ موهای شرابی و قرمز به رنگهای روشن چه مدت باید صبر کرد؟
خانمهایی که موهایشان را مرتب به رنگ شرابی یا بادمجانی و رنگهایی با بیس قرمز در می آورند باید بدانند که این رنگ موها مثل رنگ
مشکی و مشکی پر کلاغی عمل کرده و کار را برای روشن کردن موها سخت خواهد کرد . بنابراین حداقل زمانی که برای پاک شدن قرمزی از روی موها آن هم برای تغییر رنگ مو به رنگهای روشن بخصوص گروه زیتونی و مش و هایلایت که نیاز به دکلره خواهند داشت شش الی هشت ماه خواهد بود و به دلیل آسیب جدی که ممکن است با دکلره به مو وارد شود بهتر است این مدت زمان را گاهی به یکسال هم رساند و در این مدت یا ریشه ها رنگ نشوند و یا در صورت داشتن سفیدی و تمایل به رنگ کردن با رنگ قهوه ای متوسط از گروه زیتونی رنگ شوند .

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
baalatarin پاک کردن رنگ شرابی از روی مو cloob پاک کردن رنگ شرابی از روی مو donbaler پاک کردن رنگ شرابی از روی مو viwio پاک کردن رنگ شرابی از روی مو donbaleh پاک کردن رنگ شرابی از روی مو twitter پاک کردن رنگ شرابی از روی مو facebook پاک کردن رنگ شرابی از روی مو google buzz پاک کردن رنگ شرابی از روی مو google پاک کردن رنگ شرابی از روی مو digg پاک کردن رنگ شرابی از روی مو yahoo پاک کردن رنگ شرابی از روی مو Technorati پاک کردن رنگ شرابی از روی مو delicious پاک کردن رنگ شرابی از روی مو

ارسال نظر


1 + 9 =

 


راهنمای زناشویی و بهداشت و رفتار جنسی