پاتوق کده » عکس های مدل تزیین سینی حنا

مستند فقر و فحشا عشق شیرین

عکس های مدل تزیین سینی حنا

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

چند تا مدل زیر مدلهای سینی حنا هست که می توانید حنا را به هر صورتی (دایره،توی ظرف مورد نظرت و….) در بیاورید و توی همچین سینی هایی درست کنید و اگر خواستید با گل تزیین کنید.

hou1322 عکس های مدل تزیین سینی حنا

 

hou1323 عکس های مدل تزیین سینی حنا

hou1324 عکس های مدل تزیین سینی حنا

 

*
از گل به صورت مدل زیر میتوانید استفاده کنید و حنا را به صورت توپ (روی سطح دایره پخش کنید تا به صورت توپ در اید) و بعد بالای همچین گلهایی قرار دهید و مثل همین عکس از سنگ و مروارید هم استفاده کنید. از سکه های مبارک باد هم میتوانید استفاده کنید و به صورت کج روی توپ حنا برجسته کاری کنی. یا میتنوی همچین توپ برجسته ای را جدا انتخاب کنید که سکه های طلایی واقعا زیبایی خواصی بهش میدهند.

*
میتوانید یک چتر تقریبا کوچک و به هر رنگی که دوست دارید (مدل ساده بدون ترح ) تهیه کنید و این چتر را باز کنید و توی ان با حنا کار کنید و با گل های طبیعی زیبا و سنگ های زیبا تزیین کنید . وقتی با گل تزیین بشه دید مردم بیشتر به سمت گل ها میره تا خود حنا که به چه شکلی در امده. و بعد میتوانید با حنا مشکی (حنا هندی که روی دست کار میشه) پشر چتر (بالای چتر ) را با شکل حناهایی که روی دست انجام میدهند تزیین کنید.

 

hou1321 عکس های مدل تزیین سینی حنا

 

*
میتوانید حنا را با این بوته ها (یادم رفت اسمشون چیه) و شمهای زیبا روی ظرفهای شیشه ای زیبا و یا ظرفهای لوکس تزیین کنید. و بعد با روبان دورش را تزیین کنید.

 

hou1325 عکس های مدل تزیین سینی حنا

 

*
یک سینی چوبی ساده بدون طرح تهیه کنید و توی ان حنا را به هر مدلی که دوست دارید (توپ،گل،پروانه،ماهی و …..) تزیین کنید و باز با حنای مشکی ار مدلهای که روی دست نقش میکشند استفاده کنید و دور تا دور حنایتان را روی سینی نقش بکشید. مثل مدل زیر

hou1327 عکس های مدل تزیین سینی حنا

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
baalatarin عکس های مدل تزیین سینی حنا cloob عکس های مدل تزیین سینی حنا donbaler عکس های مدل تزیین سینی حنا viwio عکس های مدل تزیین سینی حنا donbaleh عکس های مدل تزیین سینی حنا twitter عکس های مدل تزیین سینی حنا facebook عکس های مدل تزیین سینی حنا google buzz عکس های مدل تزیین سینی حنا google عکس های مدل تزیین سینی حنا digg عکس های مدل تزیین سینی حنا yahoo عکس های مدل تزیین سینی حنا Technorati عکس های مدل تزیین سینی حنا delicious عکس های مدل تزیین سینی حنا

ارسال نظر


× 2 = 4

 


راهنمای زناشویی و بهداشت و رفتار جنسی