پاتوق کده » تجاوز شاهزاده سعودی به زن اسپانیایی

مستند فقر و فحشا عشق شیرین

تجاوز شاهزاده سعودی به زن اسپانیایی

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1101 تجاوز شاهزاده سعودی به زن اسپانیایی

یک دادگاه اسپانیایی در جلسه ای غیرعلنی به شکایت یک زن علیه ‘ولید بن طلال’ برادرزاده پادشاه عربستان و میلیاردر معروف سعودی رسیدگی کرد….

به گزارش جام نیوز، پایگاه اینترنتی “اخبار مصر” پنجشنبه ۱۵ دسامبر (۲۴آذر) به نقل از منابع خود نوشت: «یک دادگاه اسپانیایی در جلسه ای غیرعلنی به شکایت یک زن علیه “ولید بن طلال” برادرزاده پادشاه عربستان و میلیاردر معروف سعودی رسیدگی کرد.»

بنا بر این گزارش، این زن ۲۳ ساله اسپانیایی که تابعیت آلمانی نیز دارد، بن طلال را متهم کرده است که حدود ۳ سال قبل او را در قایق تفریحی خود در جزیره “ایبزا” سواحل اسپانیا، مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است.

“بن طلال” در جلسه رسیدگی به شکایت این زن اسپانیایی حاضر نشد.

این شاهزاده سعودی پیش از این با اعلام بی گناهی خود، تأکید کرده بود که ۱۰ سال است به این جزیره نرفته و افراد دیگری خود را به جای او معرفی کرده اند.

دادستانی دادگاه “ایبزا” در اسپانیا در اوت ۲۰۰۸ نیز شکایتی را علیه این شاهزاده سعودی مطرح کرد، که یکی از قاضیان محلی اواسط سال ۲۰۱۰ ادامه رسیدگی به این پرونده را به دلیل نقص شواهد و مدارک برای اثبات جرم، متوقف کرد.

پس از مراجعه این زن اسپانیایی – آلمانی به دادگاه عالی در جزایر “بالئار”، دادگاه “ایبزا” تصمیم گرفت این پرونده را دوباره به جریان بیاندازد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
baalatarin تجاوز شاهزاده سعودی به زن اسپانیایی cloob تجاوز شاهزاده سعودی به زن اسپانیایی donbaler تجاوز شاهزاده سعودی به زن اسپانیایی viwio تجاوز شاهزاده سعودی به زن اسپانیایی donbaleh تجاوز شاهزاده سعودی به زن اسپانیایی twitter تجاوز شاهزاده سعودی به زن اسپانیایی facebook تجاوز شاهزاده سعودی به زن اسپانیایی google buzz تجاوز شاهزاده سعودی به زن اسپانیایی google تجاوز شاهزاده سعودی به زن اسپانیایی digg تجاوز شاهزاده سعودی به زن اسپانیایی yahoo تجاوز شاهزاده سعودی به زن اسپانیایی Technorati تجاوز شاهزاده سعودی به زن اسپانیایی delicious تجاوز شاهزاده سعودی به زن اسپانیایی

ارسال نظر


8 + 6 =

 


راهنمای زناشویی و بهداشت و رفتار جنسی