پاتوق کده » اخرین خبر از فیلم توهین به فائزه هاشمی

عشق شیرین سایت همسریابی

اخرین خبر از فیلم توهین به فائزه هاشمی

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

یک کارشناس امنیتی: فیلم فحاشی به فائزه هاشمی ساختگی است

.

یک کارشناس امنیتی پس از تعقیب و بررسی فیلم منتشر شده منتسب به فائزه هاشمی در رسانه های حامی آقای هاشمی رفسنجانی گفت: فیلم فحاشی به فائزه هاشمی کاملا ساختگی و با برنامه قبلی ضبط شده است.

این کارشناس امنیتی در گفت و گو با محرمانه نیوز اعلام داشت: با نگاهی عمیق و همه جانبه به ماهیت این فیلم می توان دریافت که در پلان های مختلف فیلم فائزه هاشمی به طور مشکوکی در برابر فحاشی آن فرد سکوت می کند و در گوشه ای تنها نظاره گر فحاشی های وی می شود.

وی ادامه در حالی که چند ماه قبل در درگیری که بین دانشجویان و فائزه در دانشگاه روی داد وی به طور تمام قد از خود دفاع کرده و جواب استدلال های بسیجیان را به خوبی تبیین کرده بود.

این کارشناس امنیتی گفت: اما در فیلم منتشر شده کاملا مشهود است که فائزه هاشمی و همراهان با برنامه ریزی قبلی اقدام به اجرای این سناریوی بچه گانه می کنند تا به این طریق مظلومیت خود را به اثبات رسانده و همچنین از نیروهای مومن و ولایتمدار چهره ای خشن و سبوعانه ترسیم کنند.

وی ادامه داد: فائزه هاشمی در گذشته نیز چنین مظلوم نمایی هایی را برای رسیدن به مقاصد سیاسی خود انجام داده است وی برای راه یابی به مجلس اقدام به ساختن پرونده نوار سازان شهرک غرب کرد که با لو رفتن موضوع تمام برنامه های وی نقش برآب شد اما با همین ترفند کودکانه توانست دست به مظلوم نمایی و فریب عامه مردم را بزند؛ بر همین اساس مطلوب است که ملت ایران با هوشیاری و بصیرت خود اجازه سوء استفاده به چنین افراد فرصت طلبی را ندهند.

منبع:mahramanenews.com

ارسال نظر


+ 8 = یازده

 


راهنمای زناشویی و بهداشت و رفتار جنسی